Українці зможуть отримувати візи в Єгипет за 25 дол. через інтернет

Візи, що видаються в пунктах пропуску на кордоні, залишаються дійсними

З відкритих джерел

Українці отримають можливість в'їжджати в Єгипет на підставі електронної візи "e-Visa". Про це повідомила прес-служба Департаменту консульської служби МЗС України в Facebook.

"За інформацією Єгипетської сторони, з 3 грудня 2017 року розпочато роботу системи видачі електронних віз для в’їзду в Єгипет як альтернативи візам, які також можуть бути придбані в пунктах пропуску через державний кордон Єгипту", - йдеться в повідомленні.

З метою оформлення візи громадяни України, які планують поїздку до Єгипту з туристичною або діловою метою, а також з метою транзиту територією країни, можуть подати онлайн заяву на офіційному сайті www.egyptvisa.com протягом 90 днів до дати в'їзду.

Для оформлення електронної візи заявник повинен мати закордонний паспорт, дійсний протягом 8 місяців з дати прибуття в країну, електронну копію паспорта для завантаження на сайт, зворотні квитки і платіжну банківську картку, документи, що підтверджують мету і терміни поїздки.

Після заповнення необхідних форм і онлайн сплати консульського збору (25 дол.) заявник отримує копію електронної візи електронною поштою. Документ необхідно роздрукувати і після прибуття пред'явити представникам прикордонного контролю Єгипту.
Для оформлення електронної візи дітям, які мають окремий паспорт, подаються окремі заяви. Оформлювати "e-Visa" рекомендується не менше, ніж за 7 днів до запланованої подорожі.

Нагадаємо, що уряд Єгипту з 1 березня 2017 року збільшив вартість в'їзних віз з 25 до 60 дол. на пунктах пропуску. До цього Єгипет підняв вартість в квітні 2014 року - з 15 до 25 дол.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів