Українці в соцмережах масово діляться історіями про невдалий досвід роботи за кордоном, - ЗМІ

Заробітчани розповідають про невідповідні умови проживання, невиплату зарплатні та інші "сюрпризи"

Українці в соцмережах масово діляться історіями про невдалий досвід роботи за кордоном. Про це повідомляє "5 канал".

Аби уберегти від помилок інших, люди використовують усі доступні джерела передачі інформації. Наприклад, власноруч фільмують свої розповіді на телефони і викладають для загального перегляду, повідомляють журналісти, наводячи приклади одкровень заробітчан.

"Десь о 1-й годині ночі ми заснули вчора. І сьогодні о 6-й ранку підйом. О 6:45 ми вже виїжджаємо, і знову цілий день робота. Поспали 5 годин і знову на поле, працювати цілий день", – розповідає українець, що працює за кордоном.

"Друзі, я вас трошки розчарую. Зніміть усі рожеві окуляри", – закликає інший громадянин України, повідомляючи в мережі про реальну ситуацію на заробітках.

В окремі блоки можна згрупувати повідомлення про невідповідні умови проживання, невиплату зарплатні та інші "сюрпризи".

Адвокат Едуард Ковтун пояснює, що зазвичай стається саме так, бо в трудових мігрантів можливості для захисту своїх прав досить обмежені.

"По-перше, це нелегальне становище самого мігранта, що позбавляє його можливості звернутися в судові органи у тих країнах. По-друге, незнання мови, незнання менталітету позбавляє можливості розуміти те, як захищати свої права", – зазначив Ковтун.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів