Українці в різних містах вшанували пам'ять свої рідних у День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Приходячи на урочистості із портретами родичів, пам'ять свої пращурів українці вшановували в багатьох містах

У Житомирі відсвяткували День перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. Місцеві жителі поклали квіти та випустили голубів - символів миру - в Богунії - одному із найбільших нациських концентраційних таборів для військовополенених часів Другої світової. Вшанували пам'ять полеглих героїв і в інших знакових місцях.

"На Площі Перемоги стоїть танк. Там написано "від вдячних житомирян визволителям Житомирщини". І основний захід - це монументальний комплекс, де ми знаходимося зараз. Комплекс називається "Вічна слава воїнам визволителям". Ці акції ми проводили також тут, покладали квіти до Вічного вогню", - говорить Сергій Муляр, прибічник партії "За життя" в Житомирській області.

Приходячи на урочистості із портретами родичів, пам'ять свої пращурів українці вшановували в багатьох містах. За таким прикладом День перемоги святкували і в Ужгороді.

"У житті кожного українця війна пройшлася по його сімї і по його близьких важким випробуванням. Багато сімей втратили своїх близьких, своїх рідних", - говорить Іван Чубирко, голова Закарпатської обласної організації "За життя".

Про збереження пам'яті говорили в Одесі. Тут зазначили: важливо не допустити перепису історії заради мирного майбутнього.

"Ніхто не в силах стерти з пам'яті народу цю священну дату День перемоги, за яку було заплачено мільйонами життів, великими втратами, працею і кров'ю", - говорить Віталій Градинар, депутат Болградської районної ради, прибічник партії "За життя".

За єднання заради миру та світлого майбутнього у День перемоги на урочисті заходи українці вийшли і в багатьох інших містах.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів