Українським благодійникам стали більше довіряти, – харківський нардеп Фельдман

Меценат зазначає, що понад 70% українців за останній рік надали допомогу нужденним

Business Wisdom Summit 2018 в Києві newsroom.kh.ua

"Українським благодійникам стали більше довіряти", - таку точку зору висловив сьогодні на Business Wisdom Summit 2018 у Києві народний депутат України і засновник Міжнародного благодійного фонду, харків'янин Олександр Фельдман, повідомляє Newsroom.

"Вже зараз можна говорити про інший підхід і ставлення до благодійників. І, що головне, кількість людей, які займаються благодійністю, зростає. За даними соцопитування, проведеного в лютому 2018 року, 70% українців протягом останнього року так чи інакше надавали допомогу нужденним. Це дає нам шанс, що дуже скоро благодійність у нашій країні стане масовою, сприйняття її в суспільстві повністю зміниться", - наголосив меценат.

Він представив учасникам саміту ключові проекти, створені на базі Соціально-гуманітарного мультикомплексу "Фельдман екопарк" та на підтримці яких зараз концентрує свої зусилля Фонд Олександра Фельдмана: Центр психосоціальної реабілітації, Центр порятунку диких, екзотичних і домашніх тварин "Добрий дім", Центр реабілітації кажанів, а також пов'язані з діяльністю Світового відкритого фонду реабілітації та реінтродукції тварин (WOFARR).

За словами Олександра Фельдмана, ідея, закладена у Соціально-гуманітарному мультикомплексі "Фельдман Екопарк" і пов'язаних з ним проектах - в об'єднанні різних напрямків. Це і психосоціальна реабілітація дітей та дорослих, і порятунок тварин, і збереження рідкісних видів флори та фауни України, і робота з соціально незахищеними верствами населення тощо.

"Держава не завжди може оперативно й адекватно реагувати на виклики. І не тільки наша. Тут з'являється місце для громадянського суспільства, громадських організацій, меценатів. Теми, які ми розвиваємо, знаходяться самі, виходячи з викликів часу, і тісно переплітаються між собою, - наголосив меценат. – На жаль, благодійність в Україні поставлена у непрості умови. Немає законодавства, яке б заохочувало людей займатися меценатською діяльністю, як, наприклад, у США або в низці європейських країн. І системні благодійники поки часто не зрозумілі".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів