"Український вибір" вимагає провести розслідування нападу на його офіс в Києві

Зазначається, що дії учасників вуличної акції несли загрозу життю людей

"Український вибір — Право народу" звернувся до правоохоронних органів з вимогою провести розслідування нападу на офіс Руху. Про це повідомляє виконком організації.

"Одним з організаторів і підбурювачів нападу на офіс Руху є командир батальйону ОУН М. Коханівський, який брав безпосередню участь в погромі. Серед нападників також перебував народний депутат І. Мосійчук. Про підготовку розгрому офісу заявляв А. Скоропадський, прес-секретар "Правого сектора", тим самим підтвердивши участь його активістів у нападі на офіс Руху "Український вибір — Право народу", — йдеться в заяві.

В "Українському виборі — Праві народу" вважають дії мітингувальників такими, що містять ознаки злочину, передбаченого частиною другою статті 258 КК України ("Терористичний акт").

"Протиправні дії радикалів — підпал приміщення, у якому перебували понад 10 співробітників Руху, — несли пряму загрозу масової загибелі людей", — повідомили у Медведчука.

У громадському русі заявляють, що інцидент також підпадає під дію частини першої статті 294 Кримінального кодексу України, а саме: організація масових заворушень та хуліганство.

"Український вибір — Право народу" вважає напад на офіс продовженням терору і політичного переслідування стосовно Віктора Медведчука, який планомірно і системно здійснювався протягом останніх років.

"Український вибір — Право народу" наполягає на внесенні до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення злочинів групою осіб, передбачених частиною другою статті 296, частиною першою статті 294 Кримінального кодексу України, а також вимагає розпочати досудове розслідування та повідомити письмово, відповідно до встановленого законом порядку, про закінчення досудового розслідування і початок кримінального провадження", — йдеться в заяві виконкому.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів