"Український вибір" стверджує, що серед тих, хто громив офіс Медведчука, був нардеп-радикал Мосійчук

У Медведчука також зазначили, що рух "Український вибір – Право народу" продовжує встановлювати осіб, причетних до нападу на офіс

YouTube/Скриншот

"Український вибір" стверджує, що серед тих, хто громив офіс Медведчука, був нардеп від Радикальної партії Ігор Мосійчук. Про це повідомили у виконкомі "Українського вибору".

"Шабаш радикалів в центрі Києва, погром "Сбербанку Росії", напад на офіс Руху "Український вибір – Право народу", підпал телеканалу "Інтер" свідчать про розгул в Україні екстремізму і печерного націоналізму", - йдеться в заяві виконкому.

Як відомо, після громадського резонансу, викликаного закликами командира батальйону "ОУН" Миколи Коханівського знищити офіс Медведчука і заяв про те, що погроми будуть продовжуватися, "ОУН" відхрестилися від Коханівського і заявили, що подібні події використовують "вороги України".

"Однак серед так званих патріотів, які вчора громили офіс Руху, були помічені й інші діячі, зокрема нардеп від Радикальної партії Ігор Мосійчук. Його присутність, а також можлива участь у нападі на офіс Руху (слід зазначити, що через бездіяльність влади ми змушені самостійно займатися встановленням осіб, причетних до нападу) є частиною спланованої акції з дискредитації Віктора Медведчука", - підкреслили в "Українському виборі".

У Медведчука також зазначили, що рух "Український вибір – Право народу" продовжує встановлювати осіб, причетних до нападу на офіс.

Нагадаємо, що раніше нардеп Мосійчук заперечував, що має стосунок до організації нападу на офіс "Українського вибору - Право народу".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів