Український студент отримав півмільйона грн на розробку пристрою для стабілізації напруги

Розробка вирішує проблему перепаду електричної напруги і нестабільного електроживлення

Пристрій для стабілізації напруги AIN.UA

Студент третього курсу Одеського національного політехнічного університету Михайло Хімченко отримав 500 тис. гривень в рамках стипендіальної програми CIG R&D LAB 2017-2018 університету і Chernovetskyi Investment Group на створення і масове виробництво інверторного стабілізатора напруги. Про це повідомляє AIN.UA.

Зазначається, що розробка вирішує проблему перепаду електричної напруги і нестабільного електроживлення і створена, в першу чергу, для захисту газових котлів.

Хімченко працював над стабілізатором напруги протягом десяти місяців спільно з батьком Юрієм і науковим керівником, викладачем університету Ігорем Бліновим.

За підрахунками авторів проекту, кількість газових котлів з електричним управлінням в українських будинках становить близько 7,5 млн.

Вони відзначають, що проблема захисту цього чутливого до перепадів напруги обладнання є досить гострою. Творці пристрою будуть пропонувати продукт на українському ринку за 4000 гривень.

Вони підкреслюють, що за своїми технічними характеристиками і якістю він не поступається дорогим європейським аналогам.

Нагадаємо, CIG R&D LAB — освітня стипендіальна програма, спрямована на допомогу учасникам у створенні інноваційних розробок. У 2017-18 навчальному році пройшов пілотний проект програми, а на наступний вже запланована нова програма.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів