В окупованому Донецьку "Український народний трибунал" заслухав свідчення "свідків"

Всі "потерпілі", які давали "показання", є жителями Луганської області. Деякі з "потерпілих", за їх словами, побували в "полоні"

В окупованому Донецьку так званий "Український народний трибунал" в ході засідання в понеділок заслухав "показання" восьми "постраждалих в результаті дій незаконних збройних формувань", а також двох "свідків". Про це повідомила "суддя УНТ" Любов Батяшова, передає ТАСС.

Як повідомляє ТАСС, всі "потерпілі", які давали "показання", є жителями Луганської області. Деякі з "потерпілих", за їх словами, побували в "полоні". В ході засідання, "Український народний трибунал" озвучив "кримінальні статті, які інкримінуються представникам української влади".

Нагадаємо, в середині березня 2018 року якась ініціативна група громадян України, які проживають в Донецьку і Луганську, оголосила про створення так званого "Українського народного трибуналу з розслідування військових злочинів режиму Порошенка".

"УНТ" висунув "звинувачення" проти восьми осіб. У їх числі президент України Петро Порошенко, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов, прем'єр-міністр Володимир Гройсман, начальник Генерального штабу Віктор Муженко, міністр оборони Степан Полторак, голова Верховної ради Андрій Парубій і колишній прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

Нагадаємо, частина територій Донецької та Луганської областей захоплена самопроголошеними органами управління невизнаних "Донецької" і "Луганської народних республік", за підтримки Росії так звані війська "ДНР" і "ЛНР", визнані в Україні терористичними організаціями, що ведуть збройне протистояння з силами ЗСУ, Нацгвардії та інших спецпідрозділів, задіяних в антитерористичній операції (АТО), регулярно обстрілюючи житлові райони на підконтрольній території Україні, а також перешкоджаючи встановленню законної влади в захоплених ними частинах країни.Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів