Українські правоохоронці вже готуються до забезпечення порядку під час Рош Га-Шана в Умані, - МВС

У безпекових заходах візьмуть участь 20 офіцерів ізраїльської поліції

У 2016 році разом з українськими колегами порядок під час святкування Рош-Ха-Шана забезпечували 15 ізраїльських поліцейських ГУ Нацполіції

Українські правоохоронці вже готуються до проведення Рош Га-Шана в Умані, вони забезпечуватимуть порядок з моменту прибуття перших паломників до повного завершення святкових заходів. Про це повідомляє прес-служба МВС.

"Забезпечення порядку під час щорічного паломництва до Умані – важлива частина українсько-ізраїльських відносин. Ми розуміємо, які виклики стоять перед нами, в тому числі й в умовах гібридної війни. Безпекові заходи триватимуть від прибуття перших паломників й до повного завершення заходів", - сказав перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

За його словами, українські правоохоронці будуть співпрацювати із ізраїльськими.

"Ми маємо створити спільну робочу групу, до якої увійдуть й ізраїльські поліцейські. Це значно підвищить ефективність нашої роботи, зокрема у напрямку обміну оперативною інформацією. Для цього також буде розгорнутий ситуаційний центр", - додав Яровий.

Новини за темою: Рош Га-Шана в Умані: Як хасиди зустріли 5778-й рік

У місцях провадення заходу будуть працювати поліцейські, групи тактико-оперативного реагування, кінологи та вибухотехніки.

Начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін висловив думку, що провокації під час Рош Га-Шана мають не антисемітську природу, - натомість вони спрямовані на дискредитацію української поліції.

За словами керівника патрульної поліції Олександра Фацевича, підготовка до забезпечення порядку під час паломництва вже розпочалася.

"Велику увагу приділяємо місцям прибуття паломників, маршрутам пересування та місцю проведення заходу", - сказав він.

Територію проведення свята планують зробити повністю пішохідною.

Новини за темою: Паломництво й організована злочинність: Як розвивається бізнес, пов'язаний зі святкуванням єврейського Нового року в Умані

Зі свого боку, надзвичайний та повноважний посол Ізраїлю в Україні Еліав Бєлоцерковські наголосив, що щорічне паломництво до Умані є найважливішим єврейським заходом поза територією Ізраїлю. Він відзначив професіоналізм українських правоохоронців.

Очікується, що до України прибудуть 20 офіцерів ізраїльської поліції, щоб допомагати забезпечувати порядок.

"Вони залишатимуться до повного завершення заходів, щоб переконатися, що все пройшло без інцидентів", - сказав голова Департаменту з надзвичайних ситуацій ізраїльської поліції Рафаель Коен.

Нагадаємо, восени іудеї масово приїжджають до Умані для святкування Нового року Рош Га-Шана, тому що для них Умань – місце однієї з найшанованіших святинь, місце щорічного масового паломництва. У цьому році Рош Га-Шана святкують 9-11 вересня.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів