Сьогодні, 20 березня, рейдовий тральщик ВМС Збройних Сил України "Генічеськ" разом з кораблями з'єднання постійної військово-морської мінної групи НАТО №2 (SNMCMG2) в певному районі Чорного моря бере участь у спільних тренуваннях типу PASSEX. Про це повідомляє прес-служба Генштабу ЗСУ на сторінці в Facebook.

"Програма маневрів включає: проведення кораблів за тралом, тактичне маневрування, тренування по радіозв'язку, здійснення пошуку і знищення мін (імітаторів). Моряки відпрацьовують взаємодію у складі багатонаціонального тактичного з'єднання кораблів у відповідності зі стандартами НАТО. До того ж офіцери українських ВМС вивчають іноземний досвід організації протимінної боротьби", - розповіли в штабі.

Новини за темою: Лукашенко запропонував допустити спостерігачів НАТО на військові навчання Білорусі і РФ

У Генштабі зазначили, що з 17 до 20 березня тривав візит в порт Одеси кораблів з'єднання постійної військово-морської мінної групи НАТО №2 (SNMCMG2) - штабного корабля "Контр-адмірал К. Черницький" ВМС Польщі, морських тральщиків "Дуеро" ВМС Іспанії , "Ротвейль" ВМС Німеччини і "Аланія" ВМС Туреччини.

Як повідомлялося, Росія почала масштабні військові навчання в окупованому Криму.