Українські абітурієнти 1 серпня отримають рекомендації до зарахування на бюджет

Інформацію про зарахування на бюджет буде розміщено в електронних кабінетах

Фото з відкритих джерел

Українські виші 1 серпня опублікують списки абітурієнтів, рекомендованих до зарахування за кошти державного бюджету. Повідомлення про зарахування на бюджет буде розміщено в електронних кабінетах, розповіли в Міністерстві освіти і науки України.

"У тих вступників, які будуть рекомендовані на бюджет, в електронному кабінеті навпроти однієї з заяв з’явиться статус "Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти державного (регіонального) бюджету)". Таким вступникам треба буде виконати вимоги до зарахування до 18-ї години 6 серпня, зокрема подати оригінали документів. З їхнім переліком, а також іншими умовами можна ознайомитися на сайтах вишів або звернувшись до приймальних комісій", - йдеться в повідомленні.

Після виконання вимог статус електронної заяви має змінитися на "Включено до наказу".

"Якщо ж вступник не виконає вимог, то його рекомендацію буде анульовано, а статус електронної заяви змінять на "Виключено зі списку рекомендованих", – зазначають у Міносвіти.

У тих, хто не отримає 1 серпня рекомендацію на бюджет, навпроти всіх заяв залишиться статус "Допущено до конкурсу". Такі вступники автоматично беруть участь у конкурсі на контракт.

Після 7 серпня також відбудеться переведення на вакантні місця державного, регіонального замовлення та на місця за рахунок цільових пільгових державних кредитів. Таких абітурієнтів мають зарахувати до 18 серпня.

Нагадаємо, за підсумками зовнішнього незалежного оцінювання 222 учасники змогли отримати максимальний бал за тест. У квітні Міносвіти оприлюднило кількість бюджетних місць до вишів у 2018 році.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів