Українська письменниця Малярчук стала лауреатом літературної премії Інґеборґ Бахман в Австрії, - посол

Таня Малярчук з 2011 року живе в Австрії, з 2014 року пише німецькою

Facebook Александр Щерба

Українська письменниця Тетяна Малярчук перемогла в конкурсі німецькомовної літератури, яка проходить в австрійському Клагенфурті, і стала лауреатом премії Інґеборґ Бахман. Про це повідомив посол України в Австрії Олександр Щерба у своєму мікроблозі в Twitter.

"Сенсація! Українка Таня Малярчук отримала премію Інґеборґ Бахман - одного з головних відмінностей німецькомовної літератури. Вітаємо і пишаємося!" - написав Щерба.

Раніше на своїй сторінці в Facebook письменниця опублікувала повідомлення, що вона пройшла конкурсний відбір з власним німецькомовним текстом.

"Вже через два дні разом з ще 13 авторами буду брати участь у конкурсі на німецькомовну літературну премію Інґеборґ Бахман. Вперше буду читати не переклад з української, а написаний по-німецьки художній текст. Ці читання проходять у Клагенфурті з 1977 року, їх дивляться в прямому ефірі 300 тис. людей", - Малярчук написала на своїй сторінці 3 липня.

Премія імені Інґеборґ Бахман заснована в 1977 році в честь однієї з найбільш знаменитих австрійських письменниць. Переможець отримує приз у розмірі 25 тис. євро.

Таня Малярчук - українська письменниця і публіцист, яка з 2011 року живе в Австрії, з 2014 року пише на німецькою. Публікується у Zeit Online.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів