Україна закупить 55 вертольотів у французької компанії Airbus Helicopter, - МВС

Очікується, що в Україні почнуть роботу 15 вертолітних баз

Пресс-служба МВД Украины

В Україні скоро почнуть роботу 15 вертолітних баз та центр обслуговування французьких вертольотів Airbus Helicopters, яких планують закупити 55. Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в ході робочого візиту у Францію, повідомляє прес-служба МВС.

"В Україні ми відкриємо центр обслуговування Airbus Helicopters, створимо додаткові робочі місця. Попередньо, ми плануємо, що по всій країні запрацює 15 баз, де розміщуватимуться наші вертолітні групи", - сказав Аваков.

Міністр додав, що ключові бази будуть знаходиться в Ніжині, а також уздовж кордонів України, проте вся система буде працювати як єдиний механізм".

Новини за темою: У 2019 році Україна планує закупити пожежної техніки вітчизняного виробництва на 600,8 млн грн

"Ми вивчили досвід всіх передових країн, що мають систему авіаційної безпеки. І для себе визначили три основних виклики - технічне переобладнання, професійна підготовка та організаційні моменти", - зазначив міністр МВС.

Як відомо, угода між урядом України та урядом Французької Республіки щодо офіційної підтримки у створенні єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту в Україні була підписана 29 травня цього року у Парижі. Згідно з документом, французька сторона надає Україні офіційну підтримку у створенні єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту у формі кредиту для реалізації державного інвестиційного проекту із закупівлі гелікоптерів та пов'язаних із ними товарів, робіт і послуг.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів