Україна заборонила ввозити підручник з англійської, в якому стверджувалося, що Київ був столицею Росії

В іншій забороненій книзі - "Шпионки. 12 женщин, рискнувших всем" - є ознаки пропаганди силових структур Росії

Фото з відкритих джерел

Україна відмовила російським ТОВ "Видавництво "Арій" та ТОВ "Якабу Трейд" у видачі дозволу на ввезення з території РФ двох книг, у яких присутня пропаганда держави-агресора. Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.

Зокрема, у підручнику М.А. Гацкевич "Английский язык для школьников и абитуриентов: топики, упражнения, диалоги", який намагалось завезти в Україну ТОВ "Видавництво "Арій", у текстах для перекладу з англійської стверджується, що Київ був столицею Росії. Окрім того, в підручнику фальсифікують інші історичні факти.

На думку експертів, це є проявом пропагандистських маніпулятивних технологій держави-агресора.

В іншій книзі – "Шпионки. 12 женщин, рискнувших всем", на ввезення якої Держкомтелерадіо не дав дозволу ТОВ "Якабу Трейд", присутні ознаки пропаганди держави-агресора, зокрема, її силових структур.

Новини за темою: Держкомтелерадіо заборонив ввезення з Росії книг з психології, в яких рекламували ЗС РФ

Нагадаємо, 22 травня 2017 року набула чинності постанова Кабінету міністрів, згідно з якою розповсюджувачі видавничої продукції з Росії та тимчасово окупованих територій України мають отримувати дозвіл від Держкомтелерадіо на ввезення видавничої продукції.

Станом на 7 серпня 2018 року, починаючи з 22 травня 2017 року, Держкомтелерадіо видав суб'єктам господарювання дозволи на ввезення 18 тис. 826 назв видавничої продукції з території держави-агресора й тимчасово окупованих територій України.

Водночас Держкомтелерадіо надав 63 відмови у видачі дозволів на ввезення 235 500 примірників видань антиукраїнського змісту, а також прийняв рішення про анулювання одного виданого раніше дозволу.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів