Україна заборонила ввезення книжок "Московский Кремль" і "Симфонія темряви" через пропаганду

Експерти визнали, що в обох книжках присутня пропаганда країни-агресора

Держкомтелерадіо відмовило у ввезенні книжок "Московский Кремль" Олени Качур видавництва "Манн, Іванов и Фербер" та "Симфонія темряви" Чингиза Абдуллаєва видавництва "Ексмо" через пропаганду держави-агресора. Про це повідомила прес-служба Держкомтелерадіо.

ТОВ "Якабу Трейд" відмовили у видачі дозволу на ввезення з території Росії книги "Московский Кремль"  у кількості 10 тис. примірників на підставі негативного висновку експертної ради Держкомтелерадіо з питань аналізу та оцінки видавничої продукції щодо віднесення її до такої, яка не дозволена до розповсюдження на території України.

Новини за темою: Держкомтелерадіо заборонив ввезення до України двох книг Азарова

Експерти визнали, що у книзі Олени Качур, розрахованій на дитячу читацьку аудиторію, присутні ознаки пропаганди держави-агресора та практики фальшування історії Київської Русі, невизнання Української держави.

Друга книжка, "Симфонія темряви" Чингиза Абдуллаєва на думку Держкомтелерадіо, під виглядом світоглядних дискусій головних героїв пропагує антиукраїнську політику держави-агресора, спрямовану на ліквідацію незалежності України. Такж у книжці виправдовується агресія Кремля проти національно-визвольних рухів у країнах Східної Європи та, зокрема, України. 

Новини за темою: Україна заборонила ввезення чотирьох книг з Росії

Як повідомлялося, до України не пропустили 10 тисяч примірників дитячої книги, яка пропагує Росію.

Нагадуємо, що згідно з законом України "Про внесення змін у деякі закони України щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту", який набув чинності 1 січня 2017 року, в Україну не може бути ввезена і передана в продаж видавнича продукція, що містить заклики до ліквідації незалежності України, насильницької зміни конституційного ладу, порушення суверенітету і територіальної цілісності, пропагує війну, терористичні акти, комуністичний і націонал-соціалістичний режими та їхню символіку, розпалює міжетнічну, расову або релігійну ворожнечу, пропагує Росію і тих її представників, які підтримують окупацію українських територій, а також містить шаржування державних символів України в будь-якому вигляді.

Новини за темою: Держкомтелерадіо заборонило ввезення в Україну ще 9 російських книг

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів