Україна візьме участь у спільній програмі ЄС і Ради Європи в забезпеченні прав нацменшин

Це відбудеться в межах українського проекту "Зміцнення захисту національних меншин в Україні"

МИД Украины

Під час зустрічі заступника міністра закордонних справ України Василя Боднара з делегацією Ради Європи 1 лютого було обговорено реалізацію проекту "Зміцнення захисту національних меншин в Україні" в межах спільної програми Європейського Союзу та Ради Європи "Партнерство заради належного управління". Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ.

"Важливою складовою проекту має стати підвищення потенціалу українських органів влади, відповідальних за питання національних меншин та мовної політики, реалізації механізмів координації і консультацій з усіма зацікавленими сторонами", - йдеться в повідомленні.

Було згадано освітню реформу і відзначено "важливість допомоги представникам деяких національних меншин у вивченні державної мови".

У межах підготовки до старту проекту заплановано низку консультацій з державними органами влади, представниками неурядових організацій і громадськими організаціями національних меншин.

Раніше міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що закон про освіту не буде ущемляти права нацменшин. У законі, ухваленому 5 вересня Верховною Радою, зазначається, що мовою освітнього процесу в навчальних закладах є державна мова. Це викликало невдоволення декількох країн, серед них Угорщина і Румунія.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів