Україна продовжує робити вагомий внесок у боротьбу з ІДІЛ, - Клімкін

Зокрема бере активну участь у діяльності Робочої групи з протидії тероризму

пресс-служба МИД Украины

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін у Кувейті на засіданні держав-учасниць всесвітньої коаліції по боротьбі з ІДІЛ розповів, який внесок робить Україна в боротьбі з терористами ІДІЛ. Про це повідомляє прес-служба МЗС України.

"Україна продовжує робити свій внесок у боротьбу з ІДІЛ, зокрема беручи активну участь у діяльності Робочої групи з протидії тероризму", - заявив Клімкін.

Він також підкреслив, що Україна, будучи членом коаліції, повністю поділяє її цінності і принципи, а також стратегічні цілі по боротьбі з тероризмом у всіх його формах і проявах.

Новини за темою: Порошенко виступить на Мюнхенській конференції з промовою про європейську безпеку

У першій зустрічі коаліції з моменту звільнення 98% території Сирії та Іраку від ІДІЛ взяли участь представники близько 80 держав і міжнародних організацій. Вони обговорили боротьбу проти відродження ІДІЛ в Іраку і Сирії, досягнення стабільності, реінтеграції та реабілітації цих територій.

Позавчора повідомлялося, що Клімкін відвідає Кувейт для участі в засіданні Всесвітньої коаліції по боротьбі з ИГИЛ.

Раніше в МЗС заявили, що Україна буде надавати допомогу голодуючим країнам Африки та Азії, в знак пам'яті про Голодомор. За даними останньої доповіді ООН, число голодуючих протягом багатьох років скорочувався, однак останнім часом цей показник знову почав рости. Зараз у світі недоїдає 815 мільйонів людей. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів