Україна скерувала запит до ОБСЄ щодо продовження мандату місії наступного року

Мандат місії закінчується у березні цього року

З відкритих джерел

Україна скерувала чинному голові ОБСЄ, міністру закордонних справ і міжнародного співробітництва Італії Анджеліно Альфано запит про продовження мандата Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ на Донбасі наступного року. Про це заявив представник України при міжнародних організаціях у Відні Ігор Прокопчук, йдеться на сторінці у Twitter постійного представництва України при міжнародних організаціях у Відні.

"Mандат СММ ОБСЄ охоплює всю територію України, включаючи Автономну Республіку Крим і місто Севастополь, де надзвичайно тривожні події, політичні репресії та переслідування вимагають належного моніторингу і реакції з боку ОБСЄ. Визнаючи роль СММ ОБСЄ у сприянні миру і безпеці, міністр закордонних справ України Павло Клімкін скерував діючому голові ОБСЄ, міністру закордонних справ Італії А. Альфано запит уряду України щодо продовження мандату СММ наступного року", - заявив Прокопчук.

Новини за темою: ОБСЄ зафіксувала збільшення кількості порушень "режиму тиші" на Донбасі з вечора 5-го до вечора 6-го лютого: приблизно 300 вибухів

Прокопчук додав, що Україна вітає зусилля і відданість спостерігачів СММ ОБСЄ, які збирають інформацію і встановлюють факти в умовах російської агресії, яка триває проти України.

Як повідомлялося, раніше перший заступник голови СММ ОБСЄ Олександр Хуг заявив, що мандат місії закінчується в березні нинішнього року і для його продовження необхідно отримати згоду всіх країн - членів ОБСЄ.

Новини за темою: В 2017 році від бойових дій на Донбасі загинули 86 осіб серед цивільного населення, – ОБСЄ

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів