Україна наклала арешт на майно кримських суддів-зрадників на суму понад 2 млрд грн

Також заарештовано нерухоме та рухоме майно 144 колишніх прокурорів АР Крим

112.ua

Українські суди заарештували майно 276 кримських суддів, підозрюваних у державній зраді, на загальну суму понад 2 млрд грн. Про це повідомив перший заступник прокурора Автономної Республіки Крим Назар Холодницький, передає "Укрінформ".

"У рамках проваджень, розслідуваних слідчими, накладено арешт на майно підозрюваних на суму понад 2 млрд грн", - заявив Холодницький.

Він уточнив, що на даний час на підконтрольній українській владі території заарештовано 122 транспортних засобыв, включаючи автомобілі преміум-класу Toyota, BMW, Acura, Honda, Mazda, Mercedes, а також 149 об'єктів нерухомості, серед яких – квартири, домоволодіння та земельні ділянки у Дніпропетровську, Дніпропетровській, Київській, Полтавській та Луганській областях.

За словами заступника прокурора, судом також арештовано майно кримських депутатів-зрадників: "Накладено арешт на 35 квартир, 27 житлових будинків і 13 нежитлових приміщень загальною площею близько 22,6 тис. кв. м, 19 земельних ділянок та 47 транспортних засобів". Водночас Холодницький уточнив, що переважна частина арештованого майна розташована на тимчасово окупованій території АР Крим, крім кількох квартир у Києві, садового будинку в Обухівському районі Київської області, домоволодіння у Херсонській області та земельної ділянки у Чернівецькій області.

Новини за темою: Порошенко підписав закон, що визначає 20 лютого 2014 року початком окупації Криму

"На даний час вживаються заходи з виявлення та накладання арешту на банківські рахунки підозрюваних депутатів у всіх банківських установах України", - повідомив він.

Крім того, Холодницький поінформував, що суд наклав арешт на нерухоме та рухоме майно 144 колишніх прокурорів АР Крим на суму близько 50 млн грн.

"Постановами слідчого підозрюваних у державній зраді прокурорів оголошено в розшук. Печерським районним судом Києва надано дозвіл на їх затримання. У вересні цього року оголошено підозру ще 123 працівникам прокуратури про скоєння зазначених злочинів. Робота в цьому напрямку триває", - додав перший заступник прокурора АР Крим.

Нагадаємо, 5 жовтня Вища кваліфікаційна комісія суддів України (ВККСУ) ухвалила рішення про відкриття дисциплінарних справ стосовно 283 суддів Автономної Республіки Крим.

Новини за темою: Мін'юст: Україна оштрафувала російські авіакомпанії за польоти до Криму на 646 млн грн

Джерело: Укринформ

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів