Україна може отримати додаткову вакцину проти поліомієліту від ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ закликає батьків пройти імунізацію проти поліомієліту як можна швидше

Фото з відкритих джерел

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) у разі необхідності готовий завезти в Україну додаткову кількість вакцини проти поліомієліту. Про це під час прес-конференції зазначив представник ЮНІСЕФ в Україні Драгослав Попович, пише "Укрінформ".

"Я думаю, що це хороша новина, що з допомогою уряду Канади і США, при їх фінансовій підтримці ми вже завезли вакцину в країну і у нас є додаткова кількість цієї вакцини, яку ми отримуємо від виробника у Франції... Якщо відбувається затягування вакцинації, то це збільшує ризик для дітей, і ми завеземо стільки, скільки потрібно буде, щоб вакцинувати всіх. Якщо потрібно буде ще доставляти вакцину, ми завеземо ще", - зазначив Попович.

Зокрема, представник ЮНІСЕФ закликав батьків пройти імунізацію проти поліомієліту як можна швидше.

Новини за темою: Квіташвілі попросить ВООЗ і ЮНІСЕФ забезпечити переселенців вакцинами як гуманітарною допомогою

"З 27 червня ми отримали всі підтвердження від лабораторій, включаючи лабораторію США, що цей вірус дійсно циркулює. Це означає, що в групу ризику потрапляють всі діти в Україні, і вони повинні отримати імунізацію проти вірусу і проти всіх симптомів поліомієліту. Всі ми знаємо, що більш 4 років імунізація від поліомієліту в Україні не проходила належним чином, і зараз треба охопити понад 90% дітей. Я хочу сказати, що всі повинні мобілізувати себе, зрозуміти, яка існує небезпека у сфері громадського здоров'я, і діяти відповідно. Тому я закликаю батьків і дітей пройти імунізацію як можна швидше", - зазначив він.

Новини за темою: ЮНІСЕФ передав Держсанепідслужбі обладнання для перевірки якості питної води в зоні АТО

Нагадаємо, в Закарпатській обл. зафіксовано спалах вірусу, спорідненого з вірусом поліомієліту, який ставить під загрозу життя нещеплених дітей. В області буде створено оперативний штаб з реагування на можливу епідемію, туди запрошені фахівці з ВООЗ та ЮНІСЕФ.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів