Україна має намір створити військово-морську базу в Азовському морі до кінця року

Це створить умови для відсічі агресивним діям Російської Федерації

Открытый источник

Україна має намір створити військово-морську базу на Азовському морі до кінця 2018 року. Про це повідомляється на сторінці урядового порталу у Facebook.

"В Бердянську спущено на воду два артилерійські бронекатери Військово-морських сил України. Планується, що до кінця року на Азовському морі створять військово-морську базу ВМС Збройних сил України", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що це створить умови для відсічі агресивним діям Російської Федерації в цьому регіоні.

Новини за темою: Новий десантно-штурмовий катер "Кентавр" спустили на воду

Нагадаємо, упродовж останніх трьох місяців активність Росії в Азовському морі значно зросла. Росіяни не дозволяють торговельним судам, які прямують в українські порти і які виходять із них, безперешкодно проходити через Керченську протоку. У зв'язку з цим президент України Петро Порошенко доручив міністру оборони, начальникові Генерального штабу та командуванню ВМС України вжити заходів, щоб зупинити російські провокації щодо блокування входження суден в українські порти в Азовському морі. Міністерство інфраструктури України розробило комплекс заходів у відповідь на дії Росії. При цьому повідомлялося, що комплекс заходів включає в себе в тому числі обмеження пасажирського сполучення з Росією. Напередодні українські прикордонники заявили про чергові провокації Російської Федерації в Азовському морі.

Як наголосив президент України Петро Порошенко, Російська Федерація має намір окупувати Азовське море так само, як окупувала Кримський півострів. Київ цього не допустить.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів