Угорського консула в Береговому можуть вислати з України, - Клімкін

Рішення залежить від результатів перевірки справжності відео з видачею українцям угорських паспортів

Фото з відкритих джерел

Голова МЗС України Павло Клімкін повідомив, що відео з видаванням угорських паспортів у Закарпатській області, яке раніше було поширено в мережі, перевіряють на справжність. У разі якщо воно виявиться справжнім, консула Угорщини можуть вислати з країни. Про це міністр написав на своїй сторінці у Twitter.

"У Нью-Йорку на ГА ООН буду зустрічатися з угорським міністром. Крім усього іншого, якщо відео про видавання українцям у Береговому угорських паспортів не фейк, думаю, йому доведеться вирушити видавати угорські паспорти до Будапешта. І ніяк не українським громадянам. Там зручніше", - написав він.

"Фейк став поганою модою. В Угорщині є дві опції: довести, що відео з видаванням у Генконсульстві в м. Береговому - фейк або вжити заходів просто тепер. Думаю, що реально тільки друге", - додав він.

Нагадаємо, раніше видання "Укрінформ" оприлюднило відео, на якому низка українських громадян отримують угорські паспорти і присягають на вірність Угорщині в консульстві в Береговому. Процедура супроводжується порадою угорського дипломата не повідомляти владі про отримання нових документів.

Раніше посол Угорщини в Україні Ерно Кешкень заявив, що "українські угорці мають повне право отримувати угорські паспорти", а екс-голова Закарпатської ОДА Віктор Балога заявляв, що до 90 тис. жителів Закарпатської області мають угорські паспорти.

Джерело: Twitter Павла Климкина

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів