Угорщина передала Закарпатській області 15 тис. доз вакцин проти кору та 21,6 тис. п’ятикомпонентних вакцин

П’ятикомпонентна вакцина передбачена для профілактики кашлюка, дифтерії, правця, поліомієліту та захворювань, що викликаються гемофільною паличкою

Фото з відкритих джерел

У вівторок, 15 травня, уряд Угорщини передав представникам Закарпатської області першу партію вакцин від кору, паротиту і краснухи M-M-RVAXPRO, а також п’ятикомпонентну вакцину Pentaxim. Про це повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

Зазначається, що до області сьогодні доставлено 15 тис. доз вакцини M-M-RVAXPRO та 21 тис. 600 доз вакцини Pentaxim загальною вартістю 600 тис. євро.

"Ми особливо вдячні за вакцину Pentaxim, яка передбачена для профілактики кашлюка, дифтерії, правця, поліомієліту та захворювань, що викликаються гемофільною паличкою. Тобто одна вакцина нейтралізує п’ять небезпечних інфекцій. Скажу, що остання централізована поставка Pentaxim за кошти держбюджету в Закарпатську область була у грудні 2016 року", - зазначив голова ОДА Геннадій Москаль.

Нагадаємо, закуплені 800 тис. доз вакцин від кору, паротиту та краснухи 10 травня доставлено до регіонів. 

20 квітня на замовлення Міністерства охорони здоров’я Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) здійснив поставку нової партії вакцини проти кору, паротиту та краснухи (КПК) у кількості 800 тис. доз

У лютому МОЗ та ЮНІСЕФ, враховуючи нагальну потребу, здійснили прискорену доставку 220 тисяч доз вакцини КПК для відповіді на спалах кору. Загалом цього року в Україна отримає більше 2 мільйонів доз вакцини проти кору.

Як повідомлялося, МОЗ проводить службове розслідування у зв'язку з нестачею вакцин від кору в низці областей. Відомство, зокрема, обіцяло передати до Закарпатської області 10 тис. таких вакцин.

22 січня стало відомо, що Закарпаття замовило вакцини від кору в Угорщині.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів