Учень зі Львова посів перше місце у фіналі Міжнародних молодіжних дебатів

Дебати відбулися довкола теми "Чи повинні канали теле- та радіомовлення бути краще захищеними від впливу уряду?"

Міністерство освіти

Учень львівського ліцею 28 Ярема-Лука Єлейко переміг у XII міжнародному фіналі Міжнародних молодіжних дебатів, який відбувався 20 вересня 2018 року в Братиславі (Словаччина). Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України.

Зазначається, що в цьому етапі конкурсу взяли участь 24 школярі-переможці національних змагань, які посіли перші та другі місця в 12 країнах Центральної та Східної Європи. Протягом тижня в Братиславі вони змагалися в міжнародних кваліфікаційних раундах і півфіналі.

"Серед 4 учасників, які вийшли у фінальні дебати довкола теми "Чи повинні канали теле- та радіомовлення бути краще захищеними від впливу уряду?", український учень став кращим і здобув перемогу.

Новини за темою: КНУ ім. Шевченка потрапив до світового рейтингу за якістю працевлаштування студентів

Міжнародні молодіжні дебати – конкурс серед країн Центральної та Східної Європи. Це проект Goethe-Institut, Фонду "Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє", Благодійного фонду "Герті" та Центрального відомства з питань середньої освіти за кордоном.

Нагадаємо, у липні студент третього курсу Одеського національного політехнічного університету Михайло Хімченко отримав 500 тис. грн у межах стипендіальної програми CIG R&D LAB 2017-2018 університету і Chernovetskyi Investment Group на створення і масове виробництво інверторного стабілізатора напруги. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів