Юлія Самойлова
Первый канал

Чоловік учасниці в Євробаченні від РФ співачки Юлії Самойлової - Олексій Таран повідомив, що команда співачки не отримувала ніяких повідомлень про можливу заборону на в'їзд для неї в Україну.

Про це він сказав в інтерв'ю радіо "Комерсант FM".

"Нічого не змінилося. Юлія готує пісню з педагогом з вокалу, з перекладачем. Робочий процес підготовки йде по всіх фронтах. Зараз у нас робота кипить. Кінцевий результат буде вже на "Євробаченні", - сказав Таран.

Нагадаємо, СБУ повідомила, що підготувала документ про заборону в'їзду в Україну учасниці Євробачення від РФ.

Як відомо, РФ на пісенному конкурсі "Євробачення-2017" буде представляти 27-річна співачка Юлія Самойлова, яка з дитинства має першу групу інвалідності і пересувається на інвалідному візку.

Раніше повідомлялося, що Служба безпеки України перевірить достовірність інформації про можливі візити російської співачки і делегата від РФ на Євробаченні-2017 Юлії Самойлової в окупований Росією Крим.

У п'ятницю, 17 березня, Грицак заявляв, що рішення про заборону в'їзду поки не прийнято. "Станом на цю хвилину рішення про заборону в'їзду співачці з Росії поки ще не прийнято. У нас ще є багато часу до травня", - повідомив Василь Грицак.

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що заміна Юлії Самойлової на іншого учасника від Росії на Євробаченні-2017 неможлива.

Новини за темою: Російську провокацію з кандидатом на Євробачення може зупинити тільки рівність перед законом