Учасники реаліті "Кандидат" проходили випробування журналістикою

Сьогодні конкурсантів очікувало особливе випробування, результат якого став неочікуваним для експертів

Народний депутат - людина публічна, яка постійно перебуває під пильним наглядом преси. Один із нинішніх учасників реаліті-шоу "Кандидат" незабаром отримає шанс увійти до лав парламентаріїв. Тому експерти шоу організували для конкурсантів нове випробування - гідно презентувати себе журналістам. Проте результат став неочікуваним.

Артем Зелений, експерт: "На мою думку, кандидати не використали цей майданчик для того, щоб заявити про свою політичну позицію. Вони зосередилися виключно на іміджі. Імідж – це таке питання доволі дискусійне".

Експерти вважають, що кандидатам не вистачило глибини розуміння власних програм та надважливих для країни політичних питань.

Тим не менш спілкування із журналістами, принаймні для одного учасника, який здобуде перемогу і посяде у крісло депутата, стане щоденним випробуванням у його політичному житті. 

Про свої загальні очікування від учасників проекту говорить його ведуча, Ганна Степанець: "Я бачу депутатів, які працюють, є порядними, націленими на зміни і здатні стратегічно мислити, але їх дуже небагато. Тут більше таких людей, ніж у сучасній українській політиці, я маю на увазі наш проект. Можливо, ці люди ще не пройшли спокуси, можливо, вони стануть такими ж. Я сподіваюся, що з ними цієї негативної трансформації не станеться, вони будуть інакшими, такими, як вони розкриваються на проекті".

Нагадаємо, соціальне реаліті "Кандидат" вийде в ефір на телеканалі "112 Україна" у серпні цього року. Глядачі зможуть побачити всі етапи проекту: від кастингу кандидатів до визначення переможця.

Переможець проекту отримає місце в прохідній частині списку політичної партії "За життя" на наступних виборах до Верховної Ради, а також можливість річного навчання в Стенфордському університеті.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів