Учасників політичного шоу "Кандидат" перевіряли на людяність

Учасників політичного реаліті "Кандидат" цього разу перевіряли на людяність. Їм видали кошти у розмірі 25 тис. грн, і саме команди мали вирішити, як розподілити їх між тими, хто потребує допомоги.

Команди мали перевірити на достовірність інформацію від кожного громадянина, який входив до їх приймальні. У підсумку кожна з команд обрала адресатів своєї допомоги. Одні віддали перевагу допомогти хворій на рак жінці та профінансувати участь у змаганні української рекордсменки.

Друга команда обрала майстриню із вишивки та матір із хворою дитиною, якій виділили на лікування 20 тис. грн.

За оцінками експертів виграла друга команда. Але правила вильоту на один тиждень змінились. Свою людяність цього ефіру показали і модератори шоу.

"Я думаю, що це дуже складно, дуже складно відсіювати людей, які допомогли тій чи іншій людині. Я розумію, що це м’якість чи зайва м’якотілість, але у депутатів теж повинно бути серце. У вас з’явився шанс. Ви всі залишились у грі", - повідомив лідер партії "За життя" Вадим Рабінович.

Поки що усі сім учасників продовжують боротьбу за перемогу, яка принесе їм можливість навчатись у Стенфорді та зайняти прохідне місце у списках партії "За життя" на наступних виборах до парламенту.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів