Убитий у Підмосков'ї лідер "Оплоту" Жилін жив в особняку на Рубльовці

Жилін жив у розкішному будинку висотою в два повноцінних поверхи

Убитий у Підмосков'ї лідер харківського "Оплоту" Євген Жилін останнім часом жив у розкішному особняку на Рубльовці, повідомляє Life.ru.

Журналісти видання побували у дворі будинку Жиліна і зазнимкували околиці.

Як зазначається, двері особняка виявилися відкритими, на газоні було розкидано садовий інвентар, а на другому поверсі в прибудові горіло світло, однак всередині нікого не було.

Life.ru

Перед вхідними дверима під навісом в’ялилася таранка на мотузці.

Life.ru

Особняк заввишки в два повноцінних поверхи, закритий басейн на першому поверсі, є мансарда, боксерська груша для тренувань на свіжому повітрі, дорогі садові меблі.

"Склалося враження, що господарі спішно покинули свій будинок і навіть забули зачинити за собою двері й хвіртку", - зазначає видання.

Як повідомлялося, 19 вересня в ресторані "Вітерець", розташованому в селищі Горки-2 на Рубльово-Успенському шосе в Підмосков'ї, невідомий чоловік вистрелив у двох відвідувачів кафе. Як з'ясувалося пізніше, було вбито главу терористичної організації "Оплот" Євгена Жиліна і поранено Андрія Козирєва. У РФ за даним фактом порушено кримінальну справу за статтями КК РФ - ч. 3 ст. 30, ч. 2 ст. 105 КК РФ ("Замах на вбивство двох осіб"), ч. 1 ст. 105 КК РФ ("Вбивство") і ч. 1 ст. 222 КК РФ ("Незаконний обіг зброї"). Слідство повідомило, що кілер чекав на потерпілих за сусіднім столиком близько 20 хвилин. Після того як чоловіки зайшли до ресторану і зробили замовлення, кілер підійшов і зробив у них серію пострілів. Повідомлялося, що чоловік був ретельно загримований.

Україна чекає офіційного підтвердження про смерть Жиліна.