У Здолбунові поховали рештки бійця, який загинув в Іловайському котлі чотири роки тому

Після загибелі його рештки, зібрані членами різних пошукових груп, передали до двох різних моргів. Навесні 2015-го фрагменти тіла, які доставили у Запоріжжя, ідентифікували за ДНК та передали родичам для поховання. Нещодавно вдалося ідентифікувати і рештки, які були тимчасово поховані в Дніпрі

Скріншот відео

5 серпня у Здолбунові Рівненської області поховали рештки тіла розвідника батальйону "Донбас" Павла Петренка, який загинув у 2014 році під час Іловайського котла. Про це повідомляє UA:Рівне.

29 серпня 2014 року машину, в якій Павло та ще п’ятеро бійців виходили так званим "зеленим коридором" з "Іловайського котла", розстріляли з російського танка. Розвіднику з позивним "Бані" було 24 роки, передає телеканал.

"Після загибелі його рештки, зібрані членами різних пошукових груп, передали до двох різних моргів. Навесні 2015-го фрагменти тіла, які доставили у Запоріжжя, ідентифікували за ДНК та передали родичам для поховання. Нещодавно вдалося ідентифікувати і рештки, які були тимчасово поховані в Дніпрі", - йдеться у повідомленні.

Після ексгумації останки кремували, а урну з прахом вклали могилу у Здолбунові, де похований Павло.

Новини за темою: Іловайська трагедія: Після трьох років все важче виявити тіла загиблих і відправити їх додому, - "Чорний тюльпан"

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів