У Запоріжжі затримали чоловіка, підозрюваного в оскверненні могили бійця АТО

Повідомляється, що затримати цвинтарного вандала вдалося трьом працівницям підприємства "Запорізька ритуальна служба"

Запорожский горсовет

У Запоріжжі затримали чоловіка, підозрюваного в оскверненні могили бійця АТО. Про це повідомляє прес-служба Запорізької міськради.

"Перший обхід території ми проводили о 7-й ранку. Тоді могила була в порядку. Потім під час чергового обходу біля могили Романа Швачка ми помітили чоловіка. Він поводився підозріло, а побачивши нас, почав тікати", - повідомила прибиральниця території Капустяного кладовища Лариса Тигрин.

Новини за темою: У Полтаві невідомі спаплюжили стелу на честь героїв "Небесної сотні"

Повідомляється, що трьом працівницям підприємства "Запорізька ритуальна служба" під час чергового обходу вдалося затримати цвинтарного вандала. При цьому чоловік свою причетність до осквернення могили став заперечувати, виправдовуючись перед працівниками комунального підприємства, що просто, проходячи повз місця поховання військовослужбовця, випадково спіткнувся.

За словами начальника СКП "Запорізька ритуальна служба" Олега Мамотенка, після того, як факт пошкодження намогильної споруди був зафіксований, затриманого передали співробітникам правоохоронних органів. Правоохоронцям належить з'ясувати всі подробиці події.

Нагадаємо, 3 лютого 2015 р. у Запоріжжі невідомі знову осквернили могилу бійця АТО. Наголошується, що це вже не перший випадок вандалізму на могилі цього бійця. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів