У Запоріжжі викрили працівників вишу, які організували фіктивне навчання іноземців

Іноземці приїжджали до України виключно для вирішення фінансових питань

У Запоріжжі було викрито схему фіктивного навчання іноземців, яку організували посадові особи вишу. Іноземці приїжджали до України виключно для вирішення фінансових питань. Про це повідомляється на сайті ГУ НП Запорізької області.

Було встановлено, що посадові особи державного вишу зараховували студентів на підставі підроблених офіційних документів про середню освіту або переведення до іншого вищого навчального закладу.

Новини за темою: Отримав хабарів на 100 тис. грн: у Львівській обл. затримали завідувача кафедрою одного з вишів

За свою допомогу посадові особи отримували відповідну винагороду. Крім того, привласнювали кошти, які безпідставно були отримані ними від студентів як оплата за навчання.

Також у схемі було задіяно комерційну структуру, яка займалася пошуком кандидатів серед іноземних студентів і забезпечувала їхнє прибуття на територію України в разі такої необхідності. Після вирішення всіх організаційних та фінансових питань "студенти" фактично не з'являлися в навчальному закладі.

Новини за темою: Аспіранта Харківського вишу, котрий виявився шпигуном з Ірану, засудили до 11 років в'язниці

Правоохоронці встановили організаторів і всіх учасників, задіяних у злочинній схемі. Було здійснено санкціоновані обшуки в приміщеннях Запорізького вищого навчального закладу і комерційної структури та за місцем проживання фігурантів. Під час обшуків було вилучено документи, що підтверджують злочинну діяльність, понад 110 тис. дол. і 70 тис. євро.

Як повідомлялося, поліція почала розслідування за фактом масштабної пожежі в харківському ВНЗ.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів