У Запоріжжі у 8 людей виявили гарячку Західного Нілу

Зараз проводиться їх дообстеження з метою встановлення заключного діагнозу

Фото з відкритих джерел

У вересні у вірусологічній лабораторії ДУ "Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України" у 8 людей виявили позитивні результати до вірусу Західного Нілу. Про це повідомляється на сайті Запорізького обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров'я України.

У МОЗ відзначають, що йдеться про 8 осіб з різним місцем проживання.

"У вересні поточного року при дослідженні матеріалу від хворих з лихоманкою невстановленої етіології у вірусологічній лабораторії ДУ "Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України" позитивні результати до вірусу Західного Нілу отримані у 8 осіб з різним місцем проживання. У теперішній час проводиться їх дообстеження з метою встановлення заключного діагнозу", - йдеться у повідомленні.

Новини за темою: У Румунії 17 осіб померли від лихоманки Західного Нілу

У період з 2001 по 2017 рік діагноз "лихоманка Західного Нілу" був поставлений 43 хворим, які проживають у Запоріжжі, Бердянську, Енергодарі, Василівському, Вільнянському, Токмацькому, Гуляйпільському, Якимівському та Запорізькому районах.

Гарячка Західного Нілу – гостре інфекційне захворювання, для якого характерні лихоманка, запалення оболонок мозку, системне ураження слизових оболонок, збільшення лімфатичних вузлів, в окремих випадках - висип. 

Новини за темою: У Греції понад 30 осіб померли від лихоманки Західного Нілу

Переносниками вірусу є комарі, іксодові та аргасові кліщі, а резервуаром вірусу є дикі та домашні птахи, гризуни, кажани.

Симптоми захворювання - нудота, лихоманка, головний біль. Після зараження вірусом інкубаційний період триває 1-7 днів, у людей з порушенням імунітету - до двох тижнів. Смертність спостерігається, у середньому, в 4% випадків.

Як повідомлялося, у Києві зафіксували випадок захворювання лихоманкою Західного Нілу.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів