У Запоріжжі на честь "кіборга", який захищав донецький аеропорт, хочуть назвати вулицю

На даний момент готується проект рішення про перейменування вулиці

Олександр Пивоваров. Народився в Запоріжжі, на початку 2014 року повернувся в Україну з Москви, де довго жив і навчався. Після анексії Криму Росією, обривав телефони військкоматів, домігшись нарешті, щоб його призвали. Друзі Олександра розповідають, що на прохання закінчити академію він відповідав: "Навіщо мені освіту, якщо не буде моєї України?". Олександр Пивоваров загинув у бою з російськими військовими на підступах до донецького аеропорту 28 вересня. З відкритих джерел

Ініціативу депутата міськради В'ячеслава Зайцева про перейменування вулиці у Вознесенському районі Запоріжжя в честь Олександра Пивоварова підтримали на засіданні робочої групи з топоніміки. Про це повідомляє "Форпост".

В'ячеслав Зайцев, який також брав участь в боях за ДАП, звернувся до міськради з пропозицією перейменувати вул. Суворова в честь захисника ДАП Олександра Пивоварова, нагородженого орденом "За мужність" III ст.

Новини за темою: У Дніпрі вшанували пам`ять трьох бійців АТО, яких вдалося ідентифікувати за ДНК

26-річний боєць 79-1 бригади Олександр Пивоваров загинув у вересні 2014 року при штурмі Донецького аеропорту, коли російські танки прорвалися на злітну смугу і розстріляли БТР, в якому знаходилися Олександр Пивоваров і його побратими.

Проект рішення міськради про перейменування повинна підготувати Вознєсєнівська райадміністрація.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини партнерів

Загрузка...