У Закарпатській обл. 4-річна дівчинка померла від ускладнень, спричинених кором

Дівчинка мала ускладнення кору – важку пневмонію з дихальною недостатністю

З відкритих джерел

4-річна дівчинка із с. Лази Тячівського району померла в Мукачівській обласній дитячій лікарні через ускладнення від кору – пневмонію. Про це повідомив головний лікар Тячівської РЛ № 1 Федір Яринич під час зустрічі з представниками районної влади, повідомляє місцеве видання Tyachiv.com.ua.

За його словами, два тижні тому у важкому стані  дівчинку з Лазів госпіталізували до Тячівської РЛ № 1. Наступної доби її транспортували спецавтомобілем у супроводі дитячих реаніматологів до Мукачівської лікарні, де дівчинка пробула 12 днів.

Офіційно підтверджено, що дитина померла в лікарні.

Новини за темою: У Львові 198 осіб захворіли на кір

"Дівчинка мала ускладнення кору – важку пневмонію з дихальною недостатністю й без наркозно-дихального апарата не могла обходитися", - зазначив головний лікар.

"На сьогодні в Тячівській  лікарні на лікуванні перебувають 40 хворих на кір, із них 12 дорослих. Через те що інфекційне відділення лікарні розраховано тільки на 30 ліжок, було додатково на базі відділення отоларингології розгорнуто ще 15 ліжок. Поки що динаміка захворювання на кір у районі ще не пішла на спад. Щодня до медиків екстреної допомоги звертаються 3-4 хворих на кір", - розповів Федір Яринич.

Основною причиною збільшення захворюваності на кір медики вважають відмову батьків вакцинувати дітей. Єдиний захист від кору – це вакцинація, застерігають лікарі.

Нагадаємо, що в Україні від початку 2018 року на кір захворіли 3 тис. 554 особи

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів