Подробиці

Організація-засновник пісенного конкурсу ЄМС (Європейська мовленнєва спілка) вимагає від Національної телекомпанії України "дотримуватися графіка" після масових відставок, в ході яких припинила роботу команда, яка відповідала за підготовку "Євробачення-2017", передає The Guardian.

Європейська мовленнєва спілка порадила Національній телекомпанії України UA:PBC "дотримуватися графіка" після різкої відставки 21 члена команди минулого тижня, в тому числі двох виконавчих продюсерів, івент-менеджера конкурсу та голови служби безпеки.

"Ця неприємність є останньою серед негативних подій навколо конкурсу в цьому році, пов'язаних з тим, що Україна має серйозні труднощі з фінансуванням, а також зі скаргами з боку православної церкви про те, що вибір місця для церемонії відкриття – собору, побудованого в 11-му столітті, – є богохульством", - наголошується в повідомленні.

Новини за темою: Перший квиток на Євробачення-2017 отримає журналістка з Британії

Європейський мовленнєва спілка, заснувала популярний загальноєвропейський конкурс в 1956 році, подякував тих членів команди, які прийняли рішення піти, за виконану ними роботу. Але представники союзу заявили, що зараз повинні бути вжиті всі зусилля, щоб шоу відбулося у травні в Києві у відповідності з планами, незважаючи на "кадрові зміни".

Група мовленнєвої спілки зазначила: "Ми підтвердили важливість швидкого і ефективного здійснення вже узгоджених планів... і що ми дотримуємося графіка, встановленого і затвердженого референтною групою для забезпечення успішного конкурсу".

Новини за темою: Євробачення - це не талант-шоу і не політичний конкурс

Нагадаємо, 13 лютого команда організаторів "Євробачення" в Україні заявила про припинення роботи. У команді вважають, що запропонована ним нова структура управління конкурсом, відсутність прозорості та юридичних зобов'язань, зрив термінів проведення тендерів - заважають підготовці.

У свою чергу, до Національної громадської телерадіокомпанії (НОТ) України підкреслюють необхідність активної підготовки до проведення міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2017", а "з'ясовувати стосунки" немає часу.

Зазначимо, вчора також стало відомо, що квитки на конкурс почнуть продавати 14 лютого, а їх вартість буде становити від 8 до 500 євро.

Новини за темою: Квитки на Євробачення-2017: Де купити і на які шоу піти

Євробачення-2017 пройде в Києві в травні на території Міжнародного виставкового центру на лівому березі. Фінал пісенного конкурсу заплановано на 13 травня.

Співачка Illaria і співак Rozhden вийшли у фінал національного відбору пісенного конкурсу Євробачення-2017. Перший півфінал національного відбору Євробачення пройшов 4 лютого. З восьми конкурсантів були відібрані співачка Тетяна Решетняк та гурт "Сальто назад". Третій півфінал відбудеться 18 лютого. 25 лютого відбудеться фінал національного відбору.