У воєнно-історичному музеї на Київщині розпочалися урочистості до 9 Травня

Серед заходів також заплановано патріотичні ігри для школярів

112.ua

У с. Нові Петрівці тривають урочисті заходи до Дня Перемоги 9 Травня. Про це повідомляє кореспондент "112 Україна". 

Як розповів кореспондент, вже відбулося покладання квітів до пам’ятника Невідомому солдату. Київські школярі привітали ветеранів Другої світової війни, також державними відзнаками нагородили учасників АТО.

Серед гостей сьогоднішніх заходів і прихильники партії "За життя". Один з учасників урочистих заходів Іван Бойченко розповів, чому, на його думку, варто згадувати та шанувати ветеранів війни.

"Згадувати ветеранів потрібно тому, що наші діти та онуки мають знати свою історію, тому що ця Вітчизняна війна забрала багато життів. У цій війні брали участь пліч-о-пліч грузин, азербайджанець, росіянин, українець. Всі вони загинули за наше світле майбутнє. Тому це треба доносити до наших дітей, щоб вони це знали і розуміли. Народ, який не знає своєї історії, може бути поневолений тими, хто здійснив свою історію. Всім треба нагадувати і розповідати, що відбувалося насправді", - сказав Бойченко.

За словами кореспондента, в рамках запланованих заходів - патріотичні ігри для школярів, і на цьому захід буде завершено.

Відзначимо, з 2015 року 8 травня в Україні відзначають День пам'яті та примирення, присвячений пам'яті жертв Другої світової війни 1939-1945 рр. День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відзначають 9 травня.

Початком Другої світової війни вважають дату 1 вересня 1939 року. Датою закінчення війни вважають 2 вересня 1945 року. У Другій світовій війні Україна втратила 8-10 млн осіб.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів