У вінницьких школах продовжили карантин: захворюваність на ГРВІ продовжує зростати

Керівникам приватних установ та громадських організацій рекомендовано припинити проведення заходів з масовим перебуванням дітей

Карантин у школах З відкритих джерел

У зв'язку з високим рівнем захворюваності на грип і гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) в школах і позашкільних навчальних закладах Вінниці на тиждень продовжено карантин. Відповідне рішення під час засідання у вівторок, 6 лютого, ухвалив Вінницький виконавчий комітет, передає прес-служба Вінницької міської ради.

"Для запобігання поширенню грипу у позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладах міста вимушені канікули триватимуть до 12 лютого включно", - йдеться в повідомленні.

Також керівникам приватних установ та громадських організацій рекомендовано призупинити проведення заходів з масовим перебуванням дітей.

Так, на п'ятому тижні захворюваність на гострі респіраторні інфекції продовжує зростати. По медичну допомогу з приводу респіраторних захворювань звернулося 4 тис. 454 жителів міста, інтенсивний показник склав 1 202,5 на 100 тис. населення, що вище епідемічного порогу (1 132,7) на 6,2%. 71,6% з числа тих, що захворіли, складають діти до 18 років (3 189), при цьому 61,4% - це діти вікової групи від 5 до 14 років.

"За цей тиждень госпіталізовано до лікувально-профілактичних установ міста 119 осіб з ознаками захворюваності на гострі респіраторні інфекції, серед них 83 дитини (70%)", - повідомляє Вінницька міськрада.

Нагадаємо, що школи Вінниці закрито на карантин з 31 січня. Також повідомлялося про введення карантину в школах Рівного, Мукачева, Миколаєва, Запоріжжя та Житомира, а також у багатьох районних центрах по всій країні.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...