У велопробігу "Велобецик-2018" взяло участь понад 500 жителів Білої Церкви

До організації велопробігу приєдналися і представники партії "За життя"

У велопробігу "Велобецик-2018" взяло участь понад 500 жителів Білої Церкви, цей захід проходить вже вдруге і має стати традиційним, цього року пробіг приурочили до Міжнародного дня захисту дітей, повідомляє телеканал "112 Україна".

До організації велопробігу приєдналися і представники партії "За життя": "У нашому велопробігу наймолодшому учаснику – 5 років, а найстаршому – 67. Ми намагалися узагальнити свято, щоб об'єднати проведення часу дорослих і дітей, щоб дорослі більше уваги приділили дітям", - розповів голова Київської обласної організації партії Сергій Боголюбов.

Велопробігом городяни намагаються звернути увагу влади на проблему велоспорту в Білій Церкві: "У місті немає навіть велодоріжок та спеціально відведених зон для велоруху", - розповів представник Київської обласної організації партії "За життя" Дмитро Ворона.

Партійці кажуть, що місцева влада відмовила в допомозі у проведенні велопробігу, так що його організація повністю лягла на громадських активістів.

"Спасибі організаторам за такі заходи. Вони долучають населення Білої Церкви пересуватися на велосипедах. В першу чергу, це - екологія, по-друге, це дуже корисно для здоров'я. И здоровому людині завжди є настрій, натхнення", - розповів заступник голови Київської обласної організації партії "За життя" Антон Артюх.

Активісти будуть звертатися до місцевої влади у питанні виділення коштів з бюджету для створення інфраструктури для велосипедистів, а вже восени обіцяють влаштувати новий велопробіг з концертом.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів