В Україні знаходиться близько 300 тис. автомобілів на єврономерах

Половина з них - незаконно

Фото з відкритих джерел

Станом на кінець листопада в Україні знаходиться 294,6 тис. автомобілів з іноземною реєстрацією. Про це повідомляють "Українські новини", посилаючись на статистичні дані від Державної фіскальної служби (ДФС).

150 тис. автомобілів на єврономерах перебувають в Україні незаконно.

"Станом на 22 листопада на території України фактично перебуває близько 294,6 тис. транспортних засобів з іноземною реєстрацією. З цієї кількості – 150 тис. автомобілів з порушенням строків перебування в Україні", - зазначено в статистиці.

З усіх присутніх в Україні авто 221,5 тис. ввезено в режимі тимчасового ввезення. З них понад 82,4 тис. перебувають на території України з порушенням термінів. З 73 тис. транспортних засобів, ввезених у режимі транзиту, майже 67,2 тис. авто з порушенням строків перебування.

За даними ДФС, найбільше автомобілів на іноземних номерах ввозяться в Україну з Польщі (72 779 машин), Литви (43 633 машини) і Болгарії (10 804 машини).

Як розповів у коментарі виданню директор департаменту організації протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії ДФС Василь Поїзд, від стягнення штрафів за порушення правила розмитнення бюджет було поповнено на 38 млн грн.

"У разі виявлення порушення митних правил, зокрема при ввезенні транспортних засобів у режимі тимчасового ввезення або транзиту, складаються протоколи про порушення митних правил. За результатами розгляду справ про порушення митних правил особи притягуються до відповідальності у вигляді штрафу. На даний момент, за результатами розгляду справ, складених щодо порушень, передбачених статями 470, 481 Митного кодексу України, до бюджету вдалося стягнути штрафів на суму 38 млн гривень", - заявив він.

Як раніше повідомлялося, станом на листопад з початку 2017 року українці зареєстрували понад 44 тис. вживаних авто.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів