Львівський сміття, фото з архіву
facebook.com/sharayevsky
У Монастириському районі Тернопільської області незаконно вивантажили львівське сміття. Про це повідомляє прес-служба обласної поліції.

"Надійшло повідомлення від міської ради про те, що на місцевому сміттєзвалищі виявлено відходи, найімовірніше, львівського походження. Поліцейські, які справді виявили невелику кількість сміття, серед якого були товарні чеки з магазинів Львова", - йдеться в повідомленні.

У поліції припускають, що сміття було привезене вантажівкою марки "ГАЗ" або "КамАЗ" в період з 10 березня по 13 березня, оскільки в інші дні на території звалища перебував охоронець.

Зараз проводиться перевірка.

Новини за темою: У Донецькій області затримали фури з львівським сміттям

Нагадаємо, що Нацполіція відкрила 11 кримінальних справ за фактами незаконного вивозу сміття зі Львівської області, починаючи з жовтня 2016 року. Зокрема зареєстровано 21 факт перевезення сміття в інші регіони країни. Вантажівки зі сміттям ловили у Вінницькій, Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій, Полтавській, Сумській та Черкаській областях.

Новини за темою: Порошенко про Садового: Засипав сміттям найкрасивіше місто України

Мерія Львова знову заявила, що в місті склалася критична ситуація з вивезенням сміття. Зараз невивезеними залишаються 317 майданчиків, що становить 25% від загальної кількості.

Новини за темою: У Львові знову склалася критична ситуація з вивезенням сміття, - мерія