У Telegram тепер можна відправляти короткі відеоповідомлення: Як налаштувати

Повідомлення відображаються в стрічці в круглій рамці

112.ua веде свій канал у Telegram, тому продовжує інформувати користувачів про новинки месенджера.

Отже, остання бета-версія Telegram пропонує підтримку коротких відеоповідомлень (до 60 секунд), щоправда поки тільки для Android.

Починаючи з бета-версії 3.18.1, програма має функцію, яка дозволяє користувачам відправляти короткі відеоповідомлення своїм одержувачам. Запис цих повідомлень так само проста, як натискання на значок мікрофона, розташований у правому нижньому куті користувальницького інтерфейсу праворуч від поля вводу тексту програми. Це змінить значок мікрофона, який використовується для запису коротких звукових повідомлень на значок камери, що діє аналогічним чином, за винятком того, що він використовується для запису відео.

Після зміни значка мікрофона на камеру все, що вам потрібно зробити, щоб почати запис відео, це натиснути та утримувати кнопку, яка щойно з'явилася, потім відпустити її, коли закінчите запис. Звісно, вам потрібно дозволити Telegram доступ до мікрофона та камери вашого пристрою, перш ніж ви зможете використовувати цю експериментальну функціональність.

Хто завгодно може приєднатися до бета-програмі Telegram, відвідавши блог Telegram Beta, тож ті, хто зацікавлений у спробі експериментальної функції відеоповідомлень у додатку, можуть це зробити.

Для цього вам необхідно знайти в месенджері канал Telegram Beta Blog (шукайте за назвою tgrambeta) і вступити в число його учасників.

Після цього знайдіть у стрічці посилання на бета-версію програми 3.18.1, скачайте і встановіть її. Тестова версія і стабільна абсолютно незалежні і можуть працювати на одному пристрої, не заважаючи одна одній.

Повідомлення відображаються в стрічці в круглій рамці.

Раніше ми радили вам налаштувати функцію дзвінків у Telegram.

Нагадаємо, 112.ua є в Телеграме. Там ми у режимі онлайн повідомляємо про все найважливіше, що відбувається в Україні та світі.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини партнерів

Загрузка...