У США повідомили про атаку на сайт місцевих виборів, проведену з комп'ютера в Україні

Всього на сайті було зафіксовано запити з понад 100 країн світу

З відкритих джерел

 
Слідчі виявили докази стороннього втручання в роботу сайту місцевих виборів в Теннесі. На цьому сайті розміщували дані про результати першого раунду виборів, передає CBS.
 
Як встановили слідчі, протягом спільного кібернападу, який став імовірною причиною припинення роботи сайту, було задіяно українські IP-адреси. Компанія Sword & Shield Enterprise Security уточнює, що 1 травня на сайті перебували користувачі з "підозріло великої кількості країн" - понад 100 по всьому світу.
 
 
"Враховуючи підозрілу діяльність й особливо доведене одночасне зловмисне втручання з IP-адрес в Україні ..., вважаю за доцільне висунути гіпотезу, що це була навмисна дія", - заявив заступник директора з інформаційних технологій графства Нокс.
 
Він також уточнив, що дані голосування не постраждали, проте сайт не працював протягом години після закриття виборчих дільниць.
 
Експерти також висловили стурбованість тим, що інші держави можуть використовувати подібні атаки для зниження довіри до демократичних процесів у суспільстві.
 
 
Директор з технологій та інформатизації графства Річард Моран уточнив, що хоча трафік і надходив із закордонних серверів, це ще не означає, що організатор атаки перебував за кордоном. Ден Воллеч, професор університету Райс, підкреслив, що нападники цілком могли зламувати комп'ютери і запускати напади з них, перебуваючи де завгодно.
Джерело: CBS News

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів