У справі Лесика заявлено відвід судді

У справі екс-депутата Харківської міськради Андрія Лесика заявлено відвід судді, повідомив сам звинувачений.

Адвокат Лесика зараз перебуває у законній відпустці, про що повідомив на засіданні, коли екс-депутата було обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Нові представники прокуратури подали клопотання про взяття Лесика під варту, хоча правові терміни для цього вже пройшли, стверджує сам обвинувачений.

"Сьогоднішнє засідання закінчилося нічим, конвойна служба поїхала, суддя, який слухав моє справи, пішов у відпустку, а розгляд відводів суддям, які ми заявили, один буде розглядатися в понеділок, а у другій ми дізнаємося в понеділок", - розповів Лесик.

Відводи судді пов'язані з тим, що мені надали адвоката, і той подав клопотання про те, що йому потрібно близько 7 днів, щоб ознайомитися з 1,7 тис. сторінок справи, а йому сказали, що достатньо 40 хвилин. Але цій підставі ми заявили відвід судді.

Нагадаємо, що з 2 березня Лесик знаходиться на волі, а з 19-го червня - під домашнім арештом. Раніше обидва справи проти Лесика об'єднали, сам екс-депутат стверджує, що вони носять політичний характер.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів