У Смілі до газу підключено 19 котелень з 20, - Зубко

Уряд виділив замерзаючому місту 25 млн грн на запуск опалювального сезону

міськрада Сміли

У Смілі Черкаської області, де міська влада 12 листопада запровадила надзвичайний стан через відсутність опалення, подали газ на 19 котелень з 20. Про це повідомляє прес-служба міністерства регіонального розвитку і житлово-комунального господарства.

За словами профільного міністра Геннадія Зубка, 14 котелень працюють у робочому температурному режимі. Соціальна сфера і частина житлового сектору - 57 будинків зі 152 - підключені до теплоносія. Потрібна доба для набору температури в мережах і будинках.

Новини за темою: Жителі Сміли повідомляють, що опалення в будинки все ще не подається

"На найбільшій котельні №25, яка обслуговує найбільшу частину житлового сектору, ліквідовано обрив електричного кабелю, який підключає насоси для наповнення холодною водою і подачі теплоносія мережі діаметром 500 мм. Потрібно більше 10 годин для заповнення системи під малим тиском для недопущення проривів. Вранці, після заповнення, планується запуск", - заявив Зубко.

Нагадаємо, у Смілі через відсутність теплопостачання місцеві жителі вийшли на мітинг до будівлі міської ради, а також перекрили дорогу, яка веде на Київ. Через відсутність опалення на невизначений час закрили школи, дитячі садки та лікарні

Президент Петро Порошенко 15 листопада доручив негайно забезпечити теплом жителів міста. Кабмін надав Смілі позику у розмірі 25 млн грн для запуску опалювального сезону. І закликав місцеву владу забезпечити підписання договорів між комунальним підприємствам і Нафтогазом.

Новини за темою: Мер Сміли: "Нафтогаз" обіцяв підписати договір про постачання газу, якщо місто перебере борги приватної компанії

Місцева влада покладає провину на компанію "Енергоінвест", у якої борги перед постачальниками газу.

Населення Сміли - 68 тисяч людей. До 20 котелень підключені 152 багатоквартирних будинки, в яких мешкає 19,7 тисяч людей.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів