У Шепетівці з 13 листопада призупинять заняття у декількох школах

Зазначається, що навчальний процес призупинено до стабілізації з опаленням

Фото з відкритих джерел

У декількох школах Шепетівки Хмельницької області з 13 листопада призупинять заняття через загрози зниження тиску газу і затримки у запуску вже підключених модульних котелень. Про це повідомили в прес-службі Шепетівської міськради.

"Члени виконкому розглянули питання про тимчасове призупинення навчального процесу у ЗОШ № 1 (крім філії початкової ланки в ДНЗ № 11), ЗОШ № 4, ЗОШ № 2, НВК № 2 школи-гімназії. Рішення про призупинення навчання в цих школах було ухвалене через загрози зниження тиску газу в місті Шепетівка до 0 і затримки у запуску вже підключених модульних котелень", - йдеться в повідомленні.
 
Освітній процес призупинять із 13 листопада до стабілізації ситуації. 

Раніше повідомлялося, що в Смілі Черкаської області закрили 11 шкіл, учасники освітнього процесу перейшли на дистанційне навчання через відсутність теплопостачання. 

Нагадаємо, раніше Смілянська міськрада ухвалила рішення про запровадження надзвичайного стану у Смілі через відсутність теплопостачання. Міська влада покладає провину на компанію "Енергоінвест", у якої борги перед постачальниками газу.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів