У СБУ відреагували на звинувачення кореспондента "РИА Новости" в Литві щодо так званої спроби вербування

У відомстві стверджують, що жінка прибула до України не з журналістською, а з пропагандистською метою

Фото з відкритих джерел

У Службі безпеки України відреагували на звинувачення кореспондентки "РИА Новости" в Литві Ірини Високович щодо так званої спроби вербування. У відомстві стверджують, що з жінкою було проведено бесіду і не більше того, повідомляє "УНН".

"Ніхто її не вербував - з нею було проведено співбесіду, внаслідок якої з'ясувалося, що вона їхала сюди не з журналістською, а з пропагандистською метою. За це вона отримала велику суму грошей", - зазначили виданню в прес-службі СБУ.

На запитання про те, чому Високович повідомила про спробу українських силовиків "завербувати" її, у Службі безпеки пояснили, що журналістка стала дотримуватися такої позиції через те, що їй не вдалося виконати завдання, за яке їй щедро заплатили.

Нагадаємо, раніше кореспондентка "РИА Новости" в Литві Ірина Високович, яка прибула до українського Херсона висвітлювати судовий процес у справі керівника порталу "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського, заявила, що українські спецслужби затримали її та намагалися завербувати. За словами жінки, через затримання, яке, за її словами, навіть не було оформлено належним чином, вона не змогла виконати редакційне завдання і передати новини щодо судового процесу до редакції.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів