Вибух в метро Санкт-Петербурга 3.04.2017
Паблик СПБ Вконтакте
У лікарні Санкт-Петербурга померла ще одна постраждала в результаті теракту в метро. Про це повідомила віце-губернатор міста Ганна Митянина в Twitter. Таким чином кількість загиблих в результаті теракту зросла до 16 осіб.

За її словами, жінка перебувала у вкрай важкому стані.


Новини за темою: Підозрюваний у теракті метро Санкт-Петербурга Азімов заперечує свою провину

Нагадаємо, 3 квітня в петербурзькому метро на перегоні між станціями "Сєнна площа" та "Технологічний інститут" стався вибух. В результаті 16 людей загинули, 55 постраждалих перебувають у лікарнях. СК РФ порушив кримінальну справу за статтею "терористичний акт".

Новини за темою: ФСБ РФ: Замовника теракту в петербурзькому метро практично встановлено

Крім того повідомлялося, що ще один вибух на станції "Площа Повстання", вдалося запобігти. За даними СК, виконавцем теракту був уродженець Киргизії Джалілов 1995 року народження, саме він спочатку залишив замасковану бомбу на станції "Площа Повстання", а потім підірвав себе у вагоні поїзда. Днями в Підмосков'ї затримали ймовірного організатора теракту - Аброра Азімова. Азімов в суді заявив, що "не усвідомлював, що брав участь у підготовці вибуху", і тільки "виконував команди". Також був затриманий його старший брат - Акрам Азімов.

Новини за темою: Брат підозрюваного в організації теракту в метро Санкт-Петербурга дав свідчення, - ЗМІ