У Санкт-Петербурзі активісти встановили пам'ятник невідомому солдату, загиблому на Донбасі

Пам'ятний надгробок має нагадувати про сотні і тисячі росіян, відправлених президентом РФ Володимиром Путіним на війну з Україною, підкреслили активісти руху "Весна"

Фото: Давид Френкель

У російському місті Санкт-Петербургу на Марсовому полі поруч з похованнями жертв революцій та громадянської війни у вівторок, 9 червня, активісти руху "Весна" встановили надгробок у пам'ять "про жертви нової братовбивчої війни між Росією і Україною". Про це повідомляється на сторінці руху "Весна" "ВКонтакте".

"Могила нового невідомого солдата, встановлена "Навесні" повинна нагадати про сотні і тисячі наших співвітчизників, відправлених Путіним (президентом РФ, - ред.) на війну з Україною. Про них брешуть, що вони перебувають у відпустці, що звільнилися, але все більше фактів точно говорять про те, що російські солдати воюють на Донбасі. І повертаються звідти з пораненнями або в трунах", - йдеться в заяві активістів.

У прес-службі організації підкреслили, що могили россияйских солдатів ховають. "Про них мовчать, а родичі за обіцянки компенсацій брешуть, що солдати загинули на навчаннях. Але могили є: одна, театральна - на Марсовому полі; безліч справжніх - по всій Росії", - зазначили в організації.

Організатори зазначили, що ця акція присвячена недавнім указом Путіна, який засекретив втрати армії в "мирний" час. "Це лицемірне і підле рішення продовжує політику російської влади: одурманити солдатів пропагандою, відправити на війну і потім брехати, що їх ніколи й не було. І замість мирного часу ми маємо неоголошену війну з братнім народом. Володимиру Путіну часто приписують фразу "Своїх не кидаємо". Але правильний варіант ми зафіксували на нашому меморіалі: "А ці не свої і були", - повідомили активісти.

У заяві, зокрема, наголошується, що президент РФ з легкістю жертвує і своїми, і чужими солдатами для досягнення своїх політичних цілей. "Путін - військовий злочинець, місце яким на лаві підсудних Гаазького трибуналу. Там він обов'язково виявиться. Якщо тільки раніше його не спіткає доля інших диктаторів, які воювали зі своїм народом", - підкреслили в організації.

Новини за темою: У Луганській обл. невідомі зруйнували два пам'ятники Леніну, - "Свобода"

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів