Житель Закарпаття став рабом через борг
dw.com
Мешканцю Закарпатської області інкримінують незаконне позбавлення волі людини. Про це повідомляє прес-служба ГУ Нацполіції в Тернопільській області.

Закарпатець використовував земляка як працівника у господарстві, а потім зв'язав та перевіз його з Рівненської області в Тернопільську. Сталося це через фінансові питання. Свого часу чоловік позичив іншому велику суму грошей. Але повернення боргу не дочекався і запропонував своєму земляку відпрацювати борг у нього на господарстві у Рівненської області. Відпрацювання тривало декілька місяців до того моменту, коли боржник заявив, що припиняє роботу, оскільки вважає, що борг повністю відробив.

Новини за темою: Майже 200 мешканців Західної України потрапили у рабство в Англії

Позичальник з чим не погодився і закрив працівника спочатку у власному льосі, де періодично його бив, а потім, зв'язавши йому руки та ноги пластиковими хомутами, посадив у Mercedes Vito та привіз до свого знайомого у м. Кременець Тернопільської області.

Ув'язненого незнайомого чоловіка помітили сусіди, які і викликали поліцію. Потерпілого доправили в травматологічне відділення лікарні. Медики констатували у нього рвану рану лобної ділянки голови, забої м'яких тканин обличчя, рук, грудної клітки та перелом пальця на руці.

Підозрюваний у скоєному зізнався, але давати будь-які пояснення відмовляється. Наразі вирішується питання про оголошення йому підозри та обрання міри запобіжного засобу.