Роспотребнадзор

Начальника відділу дільничних уповноважених поліції одного з відділів поліції Іркутська звинувачують у службовій недбалості у зв'язку із загибеллю людей від отруєння метиловим спиртом у косметичній настоянці "Бояришник". Про це повідомляє прес-служба Слідчого комітету Російської Федерації.

"У ході розслідування цієї справи було виявлено злочин, у вчиненні якого підозрюється начальник відділу дільничних уповноважених поліції та служби у справах неповнолітніх відділу поліції №4 УМВС Росії по місту Іркутську Денис Черемсін. Щодо Черемсіна порушено кримінальну справу за ознаками злочину, порушеного за ч. 3 ст. 293 КК РФ "Халатність, що призвела з необережності до смерті більше двох осіб", - йдеться в повідомленні прес-служби СК РФ.

Новини за темою: У Росії затримано 11 продавців отруйного "Глоду"

Як зазначають у відомстві, в період з 28 січня по 31 грудня 2016 року Черемсін не організував належним чином роботу дільничних. "У результаті в одному з торгових павільйонів була реалізована рідина для вживання в харчових цілях під виглядом косметичного засобу для прийняття ванн "Бояришник", - заявляють у Слідчому комітеті РФ.

У зв'язку з цим постраждало 123 людини, 77 з яких померли від отруєння метанолом, який містився в настоянці .

Зараз начальник відділу дільничних уповноважених поліції Денис Черемсін затриманий.

Новини за темою: У РФ заарештували ймовірного постачальника сурогатного "Бояришника"

Нагадаємо, масове отруєння сталося в мікрорайоні Ново-Леніно, серед потерпілих - чоловіки і жінки у віці 35-50 років. Виявилося, що всі вони вживали концентрат для прийняття ванн під назвою "Бояришник". Згідно з етикеткою, він нібито містить 93% спирту етилового, екстракт бояришника. У ході експертизи виявилося, що "Бояришник" містив метанол і антифриз. У зв'язку з масовим отруєнням в Іркутську введено режим надзвичайної ситуації, який був скасований 31 грудня 2016 року.

Напередодні нового року в Іркутській області РФ на залізничній станції "Братськ" поліцейські вилучили 17 тис. 660 літрів косметичного лосьйону "Бояришник".